ՌԴ-ն պատրաստվում է նոր ռազմավարական համագործակցություն սկսել Թուրքիայի հետ Գյումրիում ՔՊ–ն չունի և չի ունենալու իշխանություն․ Արսեն Բաբայան Մարտուն Գրիգորյանը վաղը հայտարարություն կանի Ավշարում մեքենաներ են բախվել, որից մեկը բախվել է բետոնե էլեկտրասյանը, կոտրել այն «Շնորհակալ եմ մեր Սարիկին հավատալու համար»․ Շիրակի մարզպետ Էրդողանը վտանգավոր է և՛ տարածաշրջանի, և՛ իր ժողովրդի համար. Իսրայելի ԱԳ նախարար Ադրբեջանցիները շարունակում են ահաբեկել Սյունիքի գյուղերի բնակիչներին, ինչպես արցախցիների նկատմամբ ՆԱՏՕ-ի երկրները սկսում են լայնածավալ օդային զորավարժություններ Փարպի գյուղի 51-ամյա բնակչի տանը հայտնաբերվել է 109 գրամ մարիխուանա Հունվար-փետրվարին բյուջեի եկամուտները նախորդ տարվա նույն ժամանակահատվածի համեմատ աճել են 21.2 %-ով Կիպրոսի դեսպանը ԱԺ-ում ներկայացրել է Հայաստանի և Կիպրոսի առաջ ծառացած մարտահրավերները Արտաշատի խճուղու մոտ բախվել են «Maybach»-ն ու «Volvo» բեռնատարը Հայաստանում Ֆրանսիայի դեսպանն այցելել է Զվարթնոց օդանավակայան Ինտերից մեկնաբանել են Սպերցյանի հնարավոր տեղափոխության մասին լուրերը Որքան հիշատակեն, հույս կարթնանա, որ նոր ցեղասպանությունները կկանխվեն․ Հունաստանում ՀՀ դեսպան Մովսիսյանն է Ռուսաստանում հանդես եկած լավագույն հայ ֆուտբոլիստը. Էդուարդ Սպերցյան Զալուժնին խոսել է Ուկրաինայում նախագահական ընտրություններում իր հնարավոր մասնակցության մասինՀՀ ԱԳՆ-ն շնորհավորական ուղերձ է հղել իսլամական Այդ ալ-Ֆիտր տոնի առթիվ Իրավասու պաշտոնյաները իմիտացիա են ներկայացնում, թե անհետ կորածների վերաբերյալ աշխատանք է տարվում. Աբրահամյան Արցախցիների իրավունքների պաշտպանության հանրահավաքից հետո աճել է արցախցիների հանդեպ ատելության խոսքը Ողբերգական ավտովթար է տեղի ունեցել Երևան-Մեղրի ճանապարհին, զոհ ու վիրավորներ կան ՀՀ ՊՆ–ն հայտարարություն է տարածել Մահացած 25-ամյա բուժառուի եղբայրը պնդում է՝ քրոջ կյանքը հնարավոր կլիներ փրկել, եթե սխալ չներարկեին Բացահայտվել է 680 գրամ ոսկյա զարդերի, 2150 ԱՄՆ դոլարի և 395 հազար դրամի գողությունը Թրամփը նշել է, որ Զելենսկին ցանկանում է չեղարկել ռեսուրսների գործարքը4 երիտասարդ ձերբակալվել է Վեհափառն իր մտահոգությունն է հայտնել անվտանգային մարտահրավերների, հայ գերիների առնչությամբ Նիկոլական քարոզչությունը Արմեն Աշոտյանին վերագրվող ֆեյք նյուզ է տարածում․ իրավապաշտպան Արցախցիների իրավունքների պաշտպանության խորհուրդը հանրային քննարկում է անցկացնում․ մանրամասներ Բաքվից հայտարարում են՝ ուժ են հավաքում «Զանգեզուրի միջանցքի» բացման համար»․ ադրբեջանագետ Հայաստանի պայքարը ինքնության համար․ Deutsche Welle-ն իր ֆիլմում ներկայացրել է ԼՂ հակամարտությունը Շարունակվելու են արցախցիների իրավունքների պաշտպանության հարցով ակցիաները 1 զոհ, 1 վիրավոր. ողբերգական ավտովթար՝ Երևան-Մեղրի ճանապարհին Գերմանիայի նախագահն ու կինը Խաչատուրյանի հետ այցելել են Թումո Իրանը գաղտնի կպահի ԱՄՆ-ի հետ նամակագրության մանրամասներըԱրցախի դրոշի հրապարակման առնչությամբ Գերմանիայի դեսպանը կանչվել է Ադրբեջանի ԱԳՆ Եվրոպական դիվանագիտության ղեկավարը կայցելի Հայաստան Մարտուն Գրիգորյանը պետք է հետևի Ռուբեն Մխիթարյանի ու Կարեն Սիմոնյանի օրինակին․ Վարդան Ղուկասյան Ակադեմիական քաղաքում կարող են լինել նաև միջազգային բուհերը. ԿԳՄՍ նախարարը՝ DAAD-ի ներկայացուցիչներին
Հավատացեք` որևէ անակնկալ չի լինելու. Վանեցյանը` Մարտուն Գրիգորյանի հայտարարության մասին
Մխիթարյանը Ինտերի ղեկավարությանը խորհուրդ է տվել ձեռք բերել Հայաստանի հավաքականի խաղացողին Դատարանը թույլատրեց Արմեն Աշոտյանին շուրջ 1 ժամով հեռավար կարգով միանալ ԵԺԿ միջոցառմանը․ Դոլմազյան (տեսանյութ) 21-ամյա երիտասարդի սպանությունը բացահայտվել է
ՔՊ-ն Գյումրիում քաղաքապետ չի ունենալու. Մարտուն Գրիգորյանի հայտարարությունը
Հաստատվել է հանրակրթական ուսումնական հաստատության ղեկավարման հավաստագրի համար հավակնորդների քննության ժամանակացույցըՆաիրա Հովսեփյանին կարգապահական պատասխանատվության ենթարկելու միջնորդությունն արդեն ԲԴԽ-ում է Նախորդ շաբաթվա ընթացքում տուժել է 92, զոհվել՝ 11 մարդԿոտայքի մի շարք բնակավայրերում 36 ժամ ջուր չի լինիՎաղը լույս չի լինի Երևանի և 6 մարզի մի շարք հասցեներումՏեղումները կշարունակվեն ապրիլի 2-ից