Բայրամովը իրանական կողմի հետ տարածաշրջանն է քննարկել Քաղաքապետարանը պնդում է՝ խորը էտը բացառված է, սա էլ տեսիլք է․ Քրիստինա Վարդանյան Հակոբ Սերոբյանն արժանացել է «Եվրոպական մարմնամարզության պատվավոր մրցավարի» կոչմանը Աստծուց ողորմություն հայցեք․ Արցախի թեմի առաջնորդը զորակցության խոսք է ուղղել Չինաստանի բանակը հավաքվել է Թայվանի մոտ՝ լայնածավալ զորավարժությունների համարՈստան գյուղում «Toyota C-HR»-ը բախվել է սյանը և բռնկվել․ կա վիրավոր ՀՀ պետական սահմանն ապօրինի հատելու դեպքերն աճել են ավելի քան 2 անգամ Վեհափառը և Հունգարիայի ԵԽ քարտուղարը խոսել են Բաքվում պահվող հայ գերիների ազատ արձակման խնդրի մասին Եվրախորհրդարանի լիագումար նիստում քննարկում կանցկացվի՝ նվիրված Հայոց ցեղասպանության 110-րդ տարելիցին Սերգեյ Ջանջոյան․ ՀՖՖ նախագահը հեռանալ չի պատրաստվում Մարտի 29-ի երեկոյան վերջապես տեղի ունեցավ ինձ համար այդքան սպասված հարցազրույցը. Ալեն Սիմոնյան Երթևեկության կազմակերպման փոփոխություն Վաղարշյան փողոցում Գեղարքունիքում մարտին ծնվել է 115 երեխաԶեմֆիրան կլինի Երևանում«Տելեգրամ»-ով թմրամիջոցներ իրացրած հրազդանցի երիտասարդը ձերբակալվել էԴոլարն ու եվրոն էժանացել ենՌուբեն Ռուբինյանն ընդունել է ՀՀ-ում Կիպրոսի դեսպանինԱպրիլի 2-ին հոսանքազրկումներ կլինենԻնչի կարող է հանգեցնել էներգետիկ ըմպելիքների հաճախակի օգտագործումը Այսօրվանից կփորձարկվի դեղերի փոխհատուցման նոր մեխանիզմ. ԱՆԲոլորի աշխատանքի նպատակը պետք է լինի մեկը՝ ամբողջական և անզիջում պայքար կոռուպցիոն երևույթների դեմ. ՀԿԿ նախագահն աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրելԻրանի վրա հարձակման հետևանքները կարող են աղետալի լինել ամբողջ տարածաշրջանի համար. ՌԴ ԱԳՆՓաշինյանի գլխավորությամբ քննարկվել է ՀՀ կրթության մինչև 2030 թ. զարգացման պետական ծրագրի և գործողությունների պլանի կատարման ընթացքըԵրթևեկության կազմակերպման փոփոխություն կլինի Աշտարակի խճուղում. կարգելվի հետադարձըԼրամշակվել են ուսուցչի տարակարգի շնորհման պահանջներըՍարի թաղի 44-ամյա բնակչին դանակահարած անձը ձերբակալվել էԻսրայելի պաշտպանության բանակը Գազայի բնակիչներին կոչ է անում լքել Գազայի հարավը«Քաղաքացիական պայմանագիրն» ազնիվ է եղել և ազնիվ է մնում իր ընտրողների հետ. Նազելի ԲաղդասարյանՀայտնի է, թե ինչ են Բաքվում քննարկել Փեզեշքիանի խորհրդականն ու Հիքմեթ ՀաջիևըՀռոմի պապի որոշմամբ՝ Հայոց ցեղասպանության նահատակ Երանելի Իգնատիոս Մալոյանը կսրբադասվիԱրտերկրի 3 գիտնականներ նախագիծ կիրականացնեն ՀայաստանումՎահագն Խաչատուրյանն ընդունել է Չեռնոգորիայի արտաքին և եվրոպական գործերով փոխվարչապետինՏիգրան Խաչատրյանին 8 ամիս է պատանդի կարգավիճակում ՌԴ-ում են պահում՝ առանց ապացույցների. Տիգրան Խաչատրյանի պաշտպանական խումբՉարենցավանում 21-ամյա երիտասարդին կյանքից զրկելու գործով 5 անձ ձերբակալվել է․ մանրամասներԱրդեն Երևանում են բազմաֆունկցիոնալ մեքենաները. Տիգրան Ավինյան (տեսանյութ)ՊԵԿ-ը 2025 թվականի առաջին եռամսյակի ընթացքում ապահովել է 566.5 մլրդ դրամ հարկային եկամուտներ և պետական տուրքեր«Ռոստամ և Սոհրաբ». համաշխարհային պրեմիերա՝ ԵրևանումԻրանը ՄԱԿ-ին կոչ է անում դատապարտել Թրամփին
Փակելու ենք քեզ, բանտերում փտելու ես. 75-ամյա Կիմա տատը 48 ժամ է՝ ինչ ձերբակալված է. Ռուբեն Մելիքյան (տեսանյութ)